Lewy panel
Dokonanie zakupu możliwe bez rejestracji.
email: dcs@dcsauto.pl
Telefony:
Radek: 504 641 154
Krzysiek: 792 188 290
GG: 3923459
Godziny pracy: 8:00-16:00

Pokaż lewy panel

Jak Kupować ?

W DCSauto.pl możesz znaleźć właściwą część dwoma prostymi sposobami:

Pierwszy to wyszukanie części po jej fabrycznym numerze producenta np. SKF VKBA3517 lub po nr oryginału FORD ORG 1057808 wpisując go do wyszukiwarki części. Numery spisujemy ze starej części lub ustalamy w każdy możliwy sposób np. za pomocą katalogów producenta, niektóre umieściliśmy na stronie "Do pobrania, linki"

Drugi z nich to wyszukanie części do swojego auta za pomocą wyszukiwarki TecDoc np. poszukamy łożyska a dokładnie zestawu łożyska na tył do Forda Mondeo Kombi z 1999r - wynik to SKF VKBA3517.

 

Krok I

Wybieramy z listy pojazdów markę i model pojazdu - Ford Modneo II kombi (BNP) 1996.09 - 2000.11

Krok 1

 

Krok II

Następnie wybieramy interesujący nas typ pojazdu:
kod silnika, lata w jakich był produkowany, pojemność silnika, moc silnika
dodatkowo można rozwinąć szczegóły o pojeździe naciskając na ikonę informację.
Wszystkie te informację mogą być niezbędne do prawidłowego wybór interesującej nas części.

Potrzebne informacje znajdują się w następujących polach dowodu rejestracyjnego:
D.1 - marka pojazdu
D.2 - typ pojazdu
D.3 - model pojazdu
P.1 - pojemność silnika
P.2 - moc silnika

Krok 2

 

Krok III

Po określeniu marki, modelu i pojemności silnika przechodzimy do kategorii części. W wyszukiwarce możemy wyszukać interesującą nas część metodą szybką, po nazwie wpisując w miejsce szukana nazwa.

W tym przypadku może być to trochę utrudnione, gdyż wpisując słowo "łożysko", "piasta" możemy nie odnaleźć interesującej nas części, dlatego należy wpisać "zestaw łożyska koła" lub "łożysk" bez "o". Oczywiście możemy wyszukać interesującą nas kategorię w której znajduje się szukana cześć.

Krok 3

 

Krok IV

Po wpisaniu nazwy części lub wyszukaniu jej w katalogu, Tecdoc odnajduje szukaną część i pokazuje wszystkich dostępnych producentów oraz ich zamienniki. Widzimy stan oraz cenę towaru. Filtrujemy wyszukiwarkę przez interesującego nas producenta łożyska SKF. Koniecznie zapoznajemy się z opisem części, gdyż występują dla niej ograniczenia. Nasz samochód jest wyprodukowany w 1999r dlatego też interesujemy się łożyskiem stosowanym od 1998/01r. Niestety łożysko VKBA3517 jest nie dostępne, można jednak zobaczyć czy nie występują zgodne z opisem SKF zamienniki w sklepie. W tym celu należy zobaczyć szczegóły VKBA3517

Krok 4

 

Krok V

Wybór zamiennika SNR

Krok 5

 

Krok VI

Po zapoznaniu się ze szczegółami zastosowania łożyska SKF możemy zamówić interesuje na łożysko SNR naciskając ikonę Rezerwuj.

Krok 6

 

Krok VII

Jeżeli nie jesteście jeszcze naszym klientem system poprosi o utworzenie nowego konta użytkownika. Proszę pamiętać przy tworzeniu konta o wpisanie dokładnych i prawdziwych danych w szczególności danych do kontaktu telefonicznego i e-mail. Należy przy tym zaakceptować regulamin sklepu. Jeżeli rejestracja została dokonana wcześniej wystarczy zalogować się do DCSauto.

Krok 9

Krok 10

 

Krok VIII

Złożenie zamówienia składa się z 3 podstawowych Kroków.

Zamówienie 1/3 , tu możemy jeszcze edytować zamówienie

np. w celu zwiększenia ilości zamawianych łożysk.

Krok 8

Krok 2/3

Dokonujemy wyboru dokumentu Faktura lub Paragon.

Sklep DCSauto wysyła towar i wystawia fakturę na dane na dane podane przy rejestracji, jeśli dane są inne należy umieścić je w polu: Dodatkowe informacje/komentarz.

Krok 11

Krok 2/3

Po potwierdzeniu zamówienia na podstawie którego będzie realizowane zamówienie.

Krok 12

Krok 13

Informacja o wysyłce paczki z numerem listu przewozowego zostanie wysłane na podany email podczas rejestracji. W razie konieczności sklep DCSauto skontaktuje się telefonicznie.

 

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW W SKLEPIE DCSAUTO